Reklamní tabule, štíty, poutače

Základem pro zajištění výroby většiny námi nabízených produktů je vlastní technické zařízení. Umožňuje nám to reagovat velice rychle na poptávku zákazníků a především navrhovat různé modifikace, vyrábět prototypy bez nutnosti subdodávek. Samozřejmě jsou oblasti, kde nelze toto obejít jako je například zinkování, chromování, dělení materiálů laserem apod.

V našem technickém vybavení nechybí technologie na velkoplošný tisk určený do exteriéru s garancí až 3 roky, pracoviště s řezacím plotrem, přesná formátovací pila na AL profily a další zařízení kovovýroby pro obrábění a opracování materiálů.

Pro výrobu poutačů dnes nejčastěji používáme PVC deskový materiál, ( Kömmerling ) v sílách 2-10mm. Grafika ve formě samolepící folie (Avery, Mactac) může být zpracována potištěním nebo výřezem, případně kombinací obou technologií. Také prostorové řešení štítu či loga firmy není problém a nechybí i patřičné zkušenosti s konstrukcí světelných boxů.

Transparenty, plachty, banery

Pro potisk plachtoviny používáme dva způsoby. Jedním je léty osvědčená metoda šablon, zhotovených řezacím plotrem ze samolepící maskovací folie a následný potisk přímou barvou. Používáme výhradně barvy Printcolor, kde je zaručena vysoká UV stabilita i otěruvzdornost. Tato metoda je vhodná pro potisk autoplachet, výrobu transparentů a banerů s jednoduchou grafikou. Další metodou je plnobarevný potisk plachtoviny na velkoplošné tiskárně ( MUTOH ). Díky této technologii se v posledních letech dostaly banery do popředí, neboť lze nabídnout větší kreativnost návrhů, jsou výrazně levnější oproti deskovým materiálům a manipulace s nimy je mnohem snadnější.


Příklady realizací naleznete ve složce Fotogalerie.