Stojánky a pořadače

Obchodní centra, vestibuly úřadů a společností, prodejny nebo také cestovní kanceláře jsou často prostorem k umístění tiskopisů, letáčků a katalogů, určených k volnému odběru.

K tomu, aby bylo dosaženo určité přehlednosti a formy umístění většího množství tiskovin lze použít stojánky a pořadače.

Standardní produkty z řady čirých plexi stojánků a zásobníků TAYMAR vyráběných metodou lití do forem naleznete na našem e-shop. Stojánky pro tiskoviny formátu A5, A4 a 1/3A4 jsou v provedení k umístění na stěnu nebo na pulty, jedno i více kapsové. Nechybějí také stojánky na navštívenky.


Rozměrnější zásobníkové stěny nebo pojízdné stojany dodáváme pod společným názvem drátěný program. Jedná se o zakázkovou kovovýrobu a ačkoliv jsou rozměry kapes na tiskoviny již standardizovány, jejich rozmístění na stojanu či stěně je možné individuálně upravit dle potřeb zákazníka. Povrchová úprava komaxitem, jakož i konstrukční řešení a důmyslné detaily, dávají těmto výrobků profesionální vzhled i při kusové výrobě.